МАШИНА ЗА ИЗДУЖИВАЊЕ НОГА/УРЛ

Детаљи

Ознаке производа

Модел ИФЛЕГМ
Цертифицатион ИСО20957ГБ17498-2008
Отпор 155цм-195цм
Мулти-Фунцтион Плате Лоадед
Циљани мишићи 300кг
Циљани део тела Бицепс феморис, Семитендиносус, Рецтус Феморис, Вастус Латералис
Педал φ25,2*2,5
Боја регулационог дела Црн
Нето тежина 1055*1044*1053
Бруто тежина 51кг
Опт Веигхт Стацк 56.8кг

  • Претходна:
  • Следећи: